Nelegalna reklamna plocha na moste smerom na Antolsku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Katarína Kissová 28. júla 2015

Dobry den,

asi v pondelok (27.7.) sa objavili na zabradli mostu smerom na Antolsku taketo reklamne plochy. Domnievam sa, ze ide o nelegalne reklamne plochy, ktore dost hyzdia okolie ramena uz len tym aky priestor zaberaju.

Prosim o vyriesenie.

Dakujem

30. júl 2015

Jozef Novák

Suhlasím, ďalší vizuálny smog, už stačilo, čo tu je tej reklamy, v tomto nemá naše mesto konkurencie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania