Vyhorené a rozmlátené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 07. septembra 2012

Kto by mal zaujem o zhoreny hnusny vrak auta davam do pozornosti ulicu Viktora Tegelhoffa a Bajkalskej. Hned za autobusovou zastavkou. Je to iba par metrov od zastupitelstva mestskej casti Nove Mesto.

11. september 2012

Marek Tettinger

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Inšpektor verejného poriadku bol preveriť stav automobilu. Automobil údajne obhorel pri požiari vedľa stojaceho auta. Má platné evidenčné číslo, nemá však platnú emisnú a technickú známku. Dnešným dňom evidujeme požiadavku na Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, aby vozidlo vyradil z cestnej premávky. Následne bude môcť byť odstránené.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
11. september 2012

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Inšpektor verejného poriadku bol preveriť stav automobilu. Automobil údajne obhorel pri požiari vedľa stojaceho auta. Má platné evidenčné číslo, nemá však platnú emisnú a technickú známku. Dnešným dňom evidujeme požiadavku na Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, aby vozidlo vyradil z cestnej premávky. Následne bude môcť byť odstránené.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
18. október 2012

blejd

s tej fotky je strasne vela vidiet,kto to fotil preboha
04. apríl 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
automobil bol odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
04. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

automobil bol odstránený.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.