Cirkus bordel

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Nelegálne reklamy opat zaplavili ulice. Ziadam odstránenie. jednak to zavadzia na chodnikoch a jednak je to nelegálne.

03. august 2015

jaro

Ako vies ze je to nelegalne.
04. august 2015

Peter

citujem:

Osobitný problém je reklama nepovolená, najmä tá ktorú uvádzate na stĺpoch verejného osvetlenia. Je to problém, pretože na takúto reklamu nedáva súhlas ani hl. mesto ani správca osvetlenia spol. Siemens. V rámci bežnej údržby je takáto reklama odstránená, ale nie je v kapacitných možnostiach odstrániť všetku reklamu ihneď.
06. august 2015

Peter

zrejme mesto resp. mč čaká kym sa cirkus zdekuje preč. Preco nemozu pracovnici VPS nabehnut s kliestami a tie SK pasky odstrihnut a tie papundekle odtstranit?
11. august 2015

i

Ak je nieco nelegalne, preco nie je pokutovany subjekt ktoreho sa dana rejlama tyka? Preco nie je takato reklama okamzite stiahnuta - odstranenie nie je az tak narocne?
11. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme právcu komunikácie, ktorý bude danú situáciu riešiť.

Oddelenie marketingu a komunikácie
13. august 2015

Stefan

Cirkus by sa sem ani nemal pustat. V takomto pocasi to len smrdi. A vecne su po nich starosti. Ale ked niekomu daju do vacku.......
28. február 2019

Martin U

Podnet dávno vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania