Podjazd Bajkalska/Ruzinovska smer do mesta - neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
obcan 03. augusta 2015

Pod podjazdom Bajkalska/Ruzinovska smer do mesta su odpadky a je neporiadok je krikmi.

04. august 2015

Dantes

Opatovne neporiadok pod podjazdom Bajkalska smer do mesta.
18. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing a ten po preverení situácie a v prípade, že spadá do našej správy urobí nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
18. august 2015

obcan

Magistratu trva 2 tyzdne odpoved, v ktorej uvadza, ze preveri kompetenciu udrzby. My, obcania,po skusenostiach - uz tam dispecink Magistratu docistoval - vieme, ze tento priestor do zodpovednosti Magistratu patri.
10. október 2015

obcan

Prosim opatovne preposlat Magistratu/dispecingu o docistenie - 9.10.2015 boli odpadky pod krikmi aj okolo stpov pod Bajkalskou v smere do mesta.
22. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý vyčistí predmetnú plochu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
23. august 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, miesto oznacene na mape (podjazd Bajkalska-Ruzinovska) uz vyzera o dost lepsie, navrhujem oznacit ako VYRIESENE

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania