Trencianska-chodnik po otacani sa trolejbusov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
obcan 06. augusta 2015

V tejto casti Trencianskej bola konecna trolejbusov 207, 209. Pri otacani sa na smer do mesta poskodila MHD takto roh chodnika. Konecna bola predlzena o 1 zastavku a chodnik zostal poniceny.

17. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu, ktorý ho zaradil do harmonogramu opráv. Akonáhle sa nájdu voľné finančné prostriedky uskutoční nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
20. august 2015

obcan

re Samosprava: Nemal by Magistrat poziadat o napravu Dopravny podnik??? Chodnik bol poskodeny otacanim trolejbusov. Nech to da do poriadku , kto poskodenie sposobil a nie, aby sa oprava financovala z prostriedkov Magistratu.
13. október 2015

Dantes

Chodnik po lavej strane Trencianskej od Ruz doliny po Mileticovu je zelatnoj stave - kde sa niekto zrani, az pridu jesenne a zimne dazde, poladovica, sneh, tak sa budu hladat a trestat vinici za nekonanie. Toto je portal, ktory verejnosti dava na vedomie, kde su nedostatky v sprave mesta a kto nekona.
29. november 2015

obcan

Poskodeny chodnik od otacania sa trolejbusov je opraveny. Dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania