Vrak na Estónskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. septembra 2012

Oproti vchodu číslo 24 na Estónskej ulici dlhodobo stojí vrak auta s vyfučanými pneumatikami. ŠPZ síce má, ale platnosť STK a EK je do 8/2012. V tejto lokalite je obrovský problém s parkovaním a vraky nezodpovedných majiteľov blokujú miesto pre slušných ľudí. Poprosím samosprávu, aby začala konať.

18. september 2012

R.H.

Autovrak z Estónskej ulice už zmizol, podnet je možné označiť za vyriešený. Ďakujem miestnej samospráve Podunajské Biskupice.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania