Havarovaný vrak na Estónskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. septembra 2012

Na križovatke Estónskej a Arménskej ulice parkuje vrak auta Opel Tigra pravdepodobne po nehode. Nemá ŠPZ a zaberá parkovacie miesto, ktoré je v tejto lokalite veľmi potrebné. Poprosil by som miestny úrad, aby začal konať a vozidlo okamžite odpratal. Ďakujem.

11. september 2012

Odpoveď samosprávy

Predmetný vrak auta opel Tigra nachádzajúci sa na parkovisku na Estónskej ulici v križovatke s Arménskou ulicou patrí pod správu MČ Vrakuňa.

referát ŽP,OaCH MiU Podunajské Biskupice
13. september 2012

vitinaja

A čo s tým ďalej?????
14. september 2012

Odkazprestarostu.sk

@vitinaja: podnet sme preposlali na MC Vrakuna, cakame na ich vyjadrenie
07. november 2012

R

MC Vrakuna evidendentne ignoruje riesenie problemov. Vedeli by ste im prosim podnet preposlat aj s urgenciou, aby sa konecne rozhybali? Tato haraburda tam stale blokuje 2 parkovacie miesta, nakolko parkuje mierne krizom a vacsina aut sa na tie poloparkovacie miesta, ak ostatni vodici zaparkuju podla vodorovneho dopravneho znacenia nezmesti. Vyhodil by som z okien celu tu neschopnu bandu uradnikov na cele so starostkou, ktori sa ani neunuvaju odpisat a zareagovat na podnet, nie to este ho riesit!!!
07. november 2012

R

Majitelovi bola podla referatu ziv. prostredia zaslana v lete do Detvy vyzva, ale doteraz neodpovedal. Vyzva mu bola zaslana na zaklade staznosti jednej obyvatelky, nie na zaklade podnetu cez tuto stranku este v lete. Viac podrobnosti o tom, kolko desatroci bude miestny urad cakat na odpoved od majitela poskytne referat dopravy, kde je momentalne zodpovedny pracovnik na porade. Skusim zavolat neskor a uvidime.
08. november 2012

Tomas

Ak chcete kludne mozem vozidlo odtiahnut a mate po probleme...
09. november 2012

R

Telefonat pred 2 dnami pomohol a dnes uz je vrak odstraneny. Podnet je vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania