Vrak auta - Vrakuna - Orchideova ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Rado 10. augusta 2015

Auto na Orchideovej 33 stoji bez pohybu uz 3 roky.

02. marec 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, kedze tento podnet je nespravne zaradeny, poprosim administratora o preznacenie:
Mestská časť: Vrakuňa
Ulica: Orchideová
vdaka
04. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
je podnet ešte aktuálny?
S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet už nie je aktuálny, resp. je vyriešený.
S pozdravom

Karin Hinza
referát regionálneho rozvoja a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania