Auta zavadzajuce vo vyhlade

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jana 10. augusta 2015

Ziadam MC o okamzite odstranenie vozidiel (odstavenych uz viac ako 1r) sanitka rzp spred 30 rokov a sive vozidlo, ktore brania vo vyhlade pri odbocovani vlavo z ul. Ambroseho na hl. ul. Romanova. Pri zastaveni vozidla nie je vobec vidiet prichadzajuce autobusy MHD a dnes takmer prislo ku kolizii vozidla s autobusom. Ziadam zodpovednych ludi v MC, HM prip.policie aby urgentne ostranili vozidla zavadzajuce vo vyhlade a zabezpecenie nevyhnutneho oznacenia vozovky prip. si preverili situaciu osobne a pochopili zavaznost sucasneho stavu. Myslim, ze na tento problem uz poukazovalo viacero ludia takze by uz bolo vhodne ho konecne aj vyriesit. Alebo je potrebne zavolat TV a ukazat verejnosti necinost MC?

11. august 2015

Odpoveď samosprávy

Vzhľadom na to, že uvedené vozidlá sú odstavené na Romanovej ulici, ktorá patrí do správy Hlavného mesta SR mesta Bratislavy, je potrebné sa s požiadavkou na riešenie obrátiť na hlavné mesto.

Mestská časť Bratislava-Petržalka.
13. august 2015

Igor

Dobry den,

Na tomto príklade pekne vidiet ako si samosprava pohadzuje horuci zemiak a nedokaze vyriesit tento banalny problem, ktory ohrozuje denno-denne cestujucich v MHD, nakolko hrozi kolizia s osobnymi vozidlami vychadzajucih z ul. Ambroseho. Ziadam o okamzite vyriesenie tohto problemu HM lebo MC na ktory uz poukazovali viacerí obyvatelia.
Dakujem
29. marec 2017

Roman Horňák

Situácia je kolizna a ignorovana napriek dopravným nehodám. Vec som dnes nahlásil mestskej polícii.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania