Upchaté kanálové vpusty na Račianskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. septembra 2012

Na Račianskej ulici od križovatky s Kominárskou ulicou po križovatku Račianske mýto je úplne upchatých približne 7 kanalizačných vpustov. V prípade každého väčšieho dažďa sa už dlhé roky robí od Račianskeho mýta smerom do Rače v tomto úseku doslova jazero, ktoré ohrozuje bezpečnosť áut, ale hlavne komfort chodcov, ktorých tieto autá na chodníku pri prejazde striekajú. Tento problém a upchaté kanále sú na tomto mieste už dlhé roky, bolo by načase s tým niečo urobiť. Ďakujem.

10. september 2012

Gabo

Tu iba nazorne vidite neschopnost miestneho zasupitelstva. Uz dlhe roky poberaju peniaze...za co? Podla mna nemaju ani prehlad o tom co maju cistit a koho vlastne zamestnavaju na cistenie. Absolutne chaoticka organizacia.
22. september 2012

R.H.

Všetky kanále stále upchaté. Gratulujem milý magistrát a BVS.
08. október 2012

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,

oznamujeme Vám, že vyčistenie uličných vpustov na Račianskej ulici a v priestore Račianskeho mýta sme objednali u nášho dodávateľa. Vyčistenie vpustov bude zrealizované v priebehu októbra 2012.
O probléme s vpustami na Račianskej ulici ktoré sú už funkčné iba čiastočne vieme. Riešenie je možné iba realizáciou rekonštrukcie uličných vpustov vrátane kanalizačných prípojok celej Račianskej ulice. Realizáciu opravy v takomto rozsahu nie je možné vykonať z finančných prostriedkov bežnej údržby komunikácií.

S pozdravom



Jana Pauličková, OCH, Magistrát hl.m.SR BA
05. november 2012

Anonym

Október uplynul a sľúbené vyčistenie nenastalo. Vážený neschopný magistrát, kto prevezme zodpovednosť, ak vplyvom zatopenej ulice dôjde ku škodám na majetku, nebodaj aj na zdraví???!!! Dnes sa aj vďaka planým sľubom a neschopnosti kolegov pani Pauličkovej podarilo dažďu zatopiť celú ulicu.
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/v-bratislave-je-mensia-povoden-auta-sa-brodia-vodou.html
12. november 2012

R

Pred pol hodinkou prave docistili vsetky kanalove vpusty, ktorych sa tento podnet tykal. Aj ked s priblizne mesacnym oneskorenim a vaznym vytopanim ulice, ale predsa. Podnet je vyrieseny. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania