Neporiadok na zastávke Ríbezľová

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

dlhodobý problém na zastávke Ríbezľová, odpad, zničená lavička, injekcie

18. august 2015

Odpoveď samosprávy

DObrý deň prajem,
ďakujeme za podnet.
Lavičku v priestore zastávky osadila súkromná osoba, nebola to iniciatíva DPB, a.s. a tá istá osoba následne lavičku odstránila, nakoľko ju devastovali bezdomovci a neprispôsobibí občania.
K neporiadku mimo priestoru zastávky uvádzame, že toto nespadá pod kompetenciu Dopravného podniku Bratislava - môže to byť Magistrát hlavného mesta alebo mestská časť.
Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie DPB, a.s.
18. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa zistení túto časť Ríbezlovej ulice v okolí zástavky spravuje (kosí, čistí..) Magistrát hlavného mesta. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratsilava - Vrakuňa
19. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet.Ako nás informoval dispečing, podľa Operačného plánu letného čistenia na rok 2015 túto zastávku neudržiavame a lavičky na zastávkach MHD nevymieňame.. O zastávkové prístrešky a lavičky sa stará firma JC Decaux

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania