Začínajúca čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Vyriešený

začínajúca čierna skládka medzi Egresovou a Slnecnicovou ulicou pri hlavnej ceste

12. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Skládka sa nachádza na území, ktoré nespravuje mestská časť BA- Vrakuňa. Počkáme na vyjadrenie národnej diaľničnej spoločnosti, ktorá tento pozemok kosí a stará sa o neho. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
13. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení podnetu sme zistili, že začínajúca skládka odpadu sa nachádza na pozemkových hraniciach mesta a Národnej diaľničnej spoločnosti.
Napriek tejto skutočnosti, začínajúcu skládku odpadu odstráni Národná diaľničná spoločnosť do konca tohto týždňa.

S pozdravom

Ing. Eva Žgravčáková
hovorkyňa spoločnosti
24. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

spomínaná skládka bola nasledujúci deň odstránená pracovníkmi VPS MČ Bratislava – Vrakuňa.

Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania