Znicena znacka zakaz vjazdu.

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

umyselne poskodene znacenie pri obsluznej komunikacii okolo letiska. v celej oblasti je systematicky porskodzovane znacenie a vylamovane rampy. nasledkom je zvysena prasnost , hlucnost a nebezpecne jazdy opitych soferov po okolitych polnych cestach.

17. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Problém sme postúpili na magistrát hlavného mesta, ktorý je vlastník a súčasne správca komunikácie. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava- Vrakuňa
19. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informovalo Oddelenie správy komunikácií, značka ani komunikácia neptriia do mestskej správy.

Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.