Poskodena zakazova znacka.

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

znacka je poskodena a zakaz auta (vratane tazkych nakladnych) nerespektuju. zvazte prosim dodatocne opatrenia ako napriklad zabezpecenie pravidelnych policajnych hliadok alebo osadenie rampy. nicia sa komunikacie a pri ceste pribudaju odpadky.

17. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Problém sme postúpili na magistrát hlavného mesta, ktorý je vlastník a súčasne správca komunikácie. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava - Vrakuňa
19. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
informovali sme o Vašom podnete OSK . Ako nám uviedli jeho predstavitelia predmetná komunikácia ani značka nepatrí do správy mesta.

Oddelenie komunikácie a marketingu
09. september 2015

Vladimír Čech

Po týchto cestách v okolí letiska vyvážajú kal z čističky vo Vrakuni. Majiteľa či správcu je potrebné hľadať na katastrálnej mape podľa presnej polohy . Z orientačného označenia v podnete to neviem určiť, len odhadom C 3190. Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, š.p., Ivanská cesta 93, Bratislava, PSČ 823 07, SR

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania