Padnutý strom rybník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Sarka 16. augusta 2015

Pri rybníku je už týždeň na chodníku padnutý strom, ktorý bráni v prechode.

18. august 2015

Odpoveď samosprávy

strom bol odstraneny v 33. tyzdni

OVDZP , MU DNV

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania