Neporiadok vôkol ŽST Nové Mesto

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
dobrý_sused 18. augusta 2015

Dobrý deň, medzi obratiskom električiek a staničnou budovou je po celom trávniku rozfúkaný neporiadok. Zároveň chcem upozorniť aj na kontajner určený pre vodičov MHD ktorý je v popredí, okolo ktorého sa každý týždeň tvoria kopy vedľa neho, ktoré určite nenapomáhajú čistote daného okolia. Poprosil by som o vyčistenie a o častejšie priebežné vynášanie košov a upratanie drobného odpad a zároveň o vyriešenie problému s daným kontajnerom. Ďakujem.

26. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie a prípade, že spadá do mestskej správy urobia nápravu

Oddelenie komunikácie a marketingu
02. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Ako nás informoval po preverení situácie dispečing, nič tam nie je naše, iba komunikácia. Zeleň, chodníky, ani smetné koše v tejto lokalite nespravujeme. Pravidelne upozorňujeme Slovenské železnice, aby urobili nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
11. december 2019

Martin

1. predpokladám, že pod prístreškom zastávky je odpadkový kôš, t.j. plastové poháre od kávy sú dôkazom nevychovanosti a lenivosti (prejsť ku košu) primitívnej časti obyvateľstva
2. príliš veľké množstvo plastových fliaš a iného veľkého odpadu vo mne vzbudzuje dojem, že je za prístreškom každú noc nelegálna ubytovňa bezdomovcov, s ktorími (vďaka "úžasným" zákonom NR SR) Polícia nedokáže urobiť nič ... :-(
3. Každý kúsok územia v tejto oblasti má iného majiteľa, z ktorích väčšina problém už roky ignoruje:
11. decembra 2019 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/83227/tomasikova-neporiadok-a-odpadky-neporiadok-vo-verejnom-priestranstve
19. februára 2017 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36976/odpad-na-elektrickovej-zastavke-zst-nove-mesto
26. januára 2017 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36443/neporiadok-a-spina-ba-zastavke-mhd
19. októbra 2015 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/22168/odpad-pri-zst-nove-mesto
18. augusta 2015 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/20301/neporiadok-vokol-zst-nove-mesto
06. augusta 2014 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/11189/smeti-pri-zeleznicnej-stanici-nove-mesto
09. decembra 2013 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/6785/zastavka-elektriciek-na-tomasikovej
25. marca 2013 - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3417/zst-nove-mesto-smetisko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania