Položenie asfaltového koberca Kutlíkova (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomáš . 21. augusta 2015

Dobrý deň, žiadam o opravu danej cesty a obrubníkov. Táto cesta sa využíva aj ako cesta pre cyklistov a korčuliarov a mnoho peších na rekreáciu. Táto cesta je len z betónu, ktorý je starý a rozdrobený a je v katastrofálnom stave. Preto žiadam o položenie asfaltového koberca a opravu poškodených a chýbajúcich obrubníkov.
Táto cesta je v aktuálnom stave pre cyklistov a korčuliarov nebezpečná!
Ďakujem

21. august 2015

Jozef Novák

plný súhlas a ak náhodou by ste to išli dať opraviť, tak vás upozorňujeme ak by ste si to nevšimli, že tam treba dodržať bezbariérovosť, čiže nie 20cm obrubník. A ak niečo ešte nebudete vedieť, kľudne sa obráťte na tento portál, občania vám poradia a usmernia, pretože to evidentne nezvládate! viď príklad z opravy obrubníkov a prechodu na Lietavskej!
21. august 2015

Martin Nýdr

Pán nahlasovateľ, prosím ak môžete pošlite mi mail na nydr.martin@gmail.com Veľmi dobré podnety, mal som v pláne ich dať aj ja.
24. august 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca komunikácie, STARZ pripravuje rekonštrukciu cyklochodníka popri Starohájskej. Súčasťou bude aj prechod cez Kutlíkovu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
26. august 2015

John

TO oddelenie komunikácie a marketingu
Poprosím Vás aby ste si naštudovali spomínanú rekonštrukciu Starohájskej a predmet tohto problému sú to dve úplne nesúvisiace veci a oprava prechodu ktorý je v žiadosti nie je určite predmetom rekonštrukcie Starohájskej!!!
07. september 2015

Julian

Na danom mieste bude súkromný investor stavať bytovku, súčasťou je oprava a úprava miestnych komunikácii a vybudovanie priechodu pre chodcov na Kutlíkovej, je smutné, že miestny úrad to nevie, resp.. oddelenia so sebou nekomunikujú...
04. apríl 2016

Tomáš .

Podnet je vyriešený, spolu s prístupovou cestou ku novostavbe Hájpajk.
02. máj 2016

Tomáš .

Podnet je vyriešený, spolu s prístupovou cestou ku novostavbe Hájpajk.
02. máj 2016

Martin Nýdr

Všetko OK urobené, super, vrátane osvetlenia prechodu, ale čo tie náletové dreviny čo vyrastajú z obrubníka na protiľahlej strane ulice - prečo ich nevyrezali a len ich obasfaltovali? Pár rokov a znehodnotia celý chodník, veľká škoda, tešil som sa, že to bude perfektná robota, ale nie je...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania