Smrad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. septembra 2012

V tejto oblasti je neustaly smrad. Vecer sa neda vetrat - smrdi to tu ako v zumpe - je mozne riesit tuto situaciu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania