Vyvalené orientačné cyklistické značenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2012

Chcel by som upozorniť na vyvalené dopravné značenie pre cyklistov pri križovatke Ružinovská-Tomášikova. Dopravná značka je umiestnená na Ružinovskej ulici niekoľko metrov za križovatkou v smere do centra mesta. Za vyriešenie ďakujem.

26. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Za Váš podnet, v ktorom ste nás informovali o vyvalenej cyklistickej značke. Keďže ulica Tomášikova a Ružinovská sú v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, Váš podnet sme im zaslali na vybavenie.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
07. november 2012

R

Predvcerom, ked som isiel okolo, znacka bola stale vyvalena bez pohnutia. Parada, ze ti hlupaci nevedia na miesto poslat jedneho robosa, ktory by tu znacku postavil a trocha zakopal do zeme. Podnet je zatial nerieseny.
11. december 2012

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Rekonštrukcia značenia cyklotrás - komplexné a zodpovedajúce normám a požiadavkám sa pripravuje na jar budúceho roku. V komepetencii to bude mať mestská organizácia STARZ, jej rozsah však závisí najmä od schválených finančných prostriedkov v rozpočte.


Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
11. december 2012

R

To tam naozaj robia sami k....i na tom magistrate? Nech sa neurazia ti zodpovedni pracovnici, ktorych je tam vsak pravdepodobne mensina. Ake financne prostriedky!!!??? Kurnik treba na miesto poslat Joza s lopatou, aby tu znacku postavil a obsypal trocha hlinou. Jozo si za to zoberie 1€, bude mu to trvat 2 minuty a bude stastny. Riesi sa to stvrt roka a pisete, ze este dalsieho stvrt roka sa to riesit nebude a potom mozno zase nie, lebo sa nenajde to 1€ pre Joza, ktory by to isiel postavit???!!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania