Značky na Ružinovskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jan Bakos 26. augusta 2015

Na Ružinovskej v okolí výjazdu z nemocnice šarapatí nejaký značkový škriatok.

a) V kríkoch medzi zastávkou MHD (smer z mesta) a rampou na parkovisko leží značka "chodník pre peších a cyklistov". Netuším síce odkiaľ sa tam vzala, na prvý pohľad nikde nechýba. Verím však tomu, že kompetentní to zistia a vrátia ju na miesto kde patrí.

b) Chudák značka Pozor cyklisti má hneď tri nedostatky:
1) ohnutá
2) otočená do protismeru
3) zakrytá zeleňou - viď aktualizácia podnetu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/12397/naletovy-strom-uprostred-chodnika-na-ruzinovskej (zatiaľ úspešne ignorovaná Magistrátom)

10. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie urobia nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
10. november 2015

Nacbo Ynmynona

Ohnuta a otocena znacka na Ruzinovskej

Znacka "Pozor cyklisti!" na Ruzinovskej je otocena a ohnuta.
25. november 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet , avšak predmetný problém nespadá pod STARZ.
Doporučujeme obrátiť sa na príslušnú mestskú časť.

Katarína Szabová
STARZ
17. január 2016

Nacbo Ynmynona

Niekto ukoncil jej trapenie a zlikvidoval ju nadobro. Mna by len zaujimalo, ci to spravil neznamy pachatel, alebo mesto v ramci robenia "napravy"?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania