3 vraky na Bieloruskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2012

Pri Bieloruskej 60 sú odstavené 3 vraky vozidiel vedľa seba. Všetkým trom už skončila platnosť STK, majú vyfučané pneumatiky a sú zanesené nečistotami. Vzhľadom na problémy s parkovaním v tejto lokalite poprosím o ich odstránenie. Ďakujem.

13. máj 2013

Silvia Kovácsová

Dobrý deň,
dňa 21.09.2012 na všetky tri uvedené vozidlá referát dopravy umiestnil výzvu o ich odstránenie z verejného priestranstva a predvolanku pre majiteľov na dostavenie sa na tun. miestny úrad na deň 26.09.2012, za účelom zjednania nápravy.
Vozidlo s ŠPZ: BA 908 SI, tov. zn.Škoda Felícia bolo po upozornení odstránené vlastníkom a majitelia vozidiel s ŠPZ: BJ 241 AZ a BA 678 AM sa do dnešného dňa na MiÚ nedostavili. Referát dopravy ešte raz vyzve majiteľov uvedených motorových vozidiel.
13. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 21.09.2012 na všetky tri uvedené vozidlá referát dopravy umiestnil výzvu o ich odstránenie z verejného priestranstva a predvolanku pre majiteľov na dostavenie sa na tun. miestny úrad na deň 26.09.2012, za účelom zjednania nápravy.

Vozidlo s ŠPZ: BA 908 SI, tov. zn.Škoda Felícia bolo po upozornení odstránené vlastníkom a majitelia vozidiel s ŠPZ: BJ 241 AZ a BA 678 AM sa do dnešného dňa na MiÚ nedostavili. Referát dopravy ešte raz vyzve majiteľov uvedených motorových vozidiel.

S pozdravom

Silvia Kovácsová
referát ŽP,OaCH MiÚ
18. december 2016

Edita Višvaderova

Auta tam niesu vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania