Vyblednutá značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 26. augusta 2015

Dobrý deň,
Poprosím o výmenu vyblednutej značky na križovatke ulíc Hraničná - Mlynské Nivy.
Ďakujem

22. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deń
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom správcu. Po preverení situácie urobia nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
05. október 2015

Michal

Dakujem za vyriesenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania