Zarastený chodnik + neorezené kríky (Gercenova)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Stefan 28. augusta 2015

Prosím o orezanie krikov a stromov oproti budve GIB. Chodník je tam absolutne nepriechodný a blíži sa skolsky rok, tak deti budu chodiť z tohto dôvodu po ceste, nehovoriac omamickach s kocikom. Taktiez je chodník zarasteny s metrovou burinou okololo celeho arealu. Tiež areal skoly je spustnuty. Podobny podet som tu nasiel kde sa vyjadrila mestka cast Petrzalka takto: Zanedbaný chodník s parc. č. 4716/1 patrí hlavnému mestu SR, nebol zverený do správy mestskej časti Bratislava-Petržalka. Je potrebné sa s podnetom obrátiť na hlavné mesto . To sa týka ale len chodníku rovnobezne s vlakovou kolajovou dopravou. A vyjadrenie hlavneho mesta : Ako nás informoval správca komunikácie, uvedený priestor nie je v správe mesta.Ako taky horúci zemiak :( Prosim, kvoli deťom!

18. september 2015

Stefan

Mila mestska dakujem, ze aj ked mate konat, tak nekonate a nechavate to vyhnit.
01. október 2015

Odpoveď samosprávy

Chodník v okolí areálu školy, aj chodník na Gercenovej sme vyčistili.

O orez kríkov a stromov prečnievajúcich cez oplotenia sme požiadali vedenie cirkevnej základnej školy na Gercenovej.

mestská časť BA-Petržalka
01. október 2015

Stefan

Ano vsimol som si. Dakujem velmi pekne. Som velmi milo prekvapeny. Podnet oznacit ako vyrieseny aj ked cirkevna skola to asi neoreze ale Vasa uloha je splnena na 1. Tie chodniky by bolo mozno lepsie striekat chemickym pripravkom proti burine. Ale to je na Vas. Kazdopadne pekne dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania