Výmoľ pred zastávkou Zochova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2012

Pri vjazde do zastávky Zochova v smere na Most SNP je výmoľ, ktorý znepríjemňuje cestovanie autobusmi cez túto zastávku.
1. poškodzujú sa samotné autobusy
2. cestujúcich to trhne, ak autobus cez výmoľ prejde
3. vodič autobusu sa pokúša výmoľ obísť, pričom sa mu následne nedarí pristaviť vozidlo blízko ku hrane zastávky, čo sťažuje a spomaluje nástup/výstup
Poprosím o upravenie povrchu pred danou zastávkou. Ďakujem.

24. september 2012

Juliette

Co sa tyka vymolov, som skepticka. Na danej komunikacii ich je dost a pokracuju az v smere do Petrzalky. Je mi jasne, ze pokial nedojde ku komplexnej obnove povrchu na celej komunikacii (co sa asi tazko stane pre vytazenost daneho miesta) robotnici to len zasypu a utlacia.
08. október 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

obdržali sme Váš podnet na odstránenie nedostatkov na komunikačnej sieti, ku ktorému zaujímame nasledovné stanovisko:
Vašu žiadosť o opravu výtlkov na Staromestskej ulici pred zastávkou Zochova v smere Most SNP evidujeme. Oprava výtlkov v tejto lokalite bude zabezpečená v závislosti od kapacitných možností nášho dodávateľa.
S pozdravom

Ing. Juraj Zaťko, OCH, Magistrát hl. m. SR BA

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania