Nevhodne umiestnený reklamný pútač

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Lukáš 14. novembra 2014

Chcel by som upozorniť na úplne nelogické umiestnenie reklamy na zastávke Molecova. Reklama tam už stojí nejaký ten rok, avšak bola umiestnená úplne nelogicky. Umiestnili ju tak, že zakrýva úplne celý označník zastávky a cestujúci nemá potuchy, čo na danej zastávke stojí, má konečnú atď. Kto, prosím Vás, povolil umiestnenie reklamy, ktorá zakrýva označník zastávky?! Myslím, že pred akýmkoľvek povolením by si mal človek najprv pozrieť, kde a čo povoľuje... Poprosím preto buď odstránenie tohto billboardu alebo vybudovanie stĺpiku, na ktorý sa premiestni označík zastávky...

24. september 2012

Milan Kuzma

Stanovisko majiteľa reklamného zariadenia - JCDECAUX Slovakia,s.r.o.:

Pri inštalácii reklamného zariadenia bol umiestnený označník DP správne-viď.foto v príl.
Pri rekonštrukcii križovatky došlo k nevhodnému premiestneneniu označníka zo strany DP.
DP po upozornení našou spoločnosťou zabezpečí nové umiestnenie označníka.
07. november 2012

Lukáš Borčin

Je pekné, že DPB sľúbil nápravu a premiestnenie označníku, avšak do dnešného dňa sa tak zatiaľ nestalo...
22. marec 2015

Lukáš Borčin

Je možné opätovné preposlanie na DPB resp. magistrát prečo keď už v roku 2012 sľúbil DPB premiestnenie označníku doteraz tak nespravil?
22. marec 2015

Admin BA-Karlova Ves

Podnet bol už 14. novembra 2014 duhýkrát preposlaný Magistrátu - žiaľ, bez odpovede. Opätovne teda preposielam podnet Magistrátu.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
26. marec 2015

i-bratislava

Zrejme opätovné zaslanie konečne rozhýbalo DPB. Dnes betónovali základy nového označníku.
09. apríl 2015

Michal Molčányi

Označník zastávky bol nedávno premiestnený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania