Smetisko na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
Paulína Oravcová 02. septembra 2015

Dobrý deň, bolo by prosím možné upratať smetisko pri strome vedľa zastávky na autobusovej stanici Mlynské nivy? Ľudia si vďaka neustále plným košom zvykli hádzať smeti ku stromu (viď obrázok) fotka je ilustračná, avšak realita je oveľa horšia, bolo by potrebné zvážiť pri tak frekventovanej zastávke doplnenie kontajnerov na verejný odpad, nakoľko to tam vyzerá veľmi nereprezentatívne pre návštevníkov mesta.

Ďakujeme

02. september 2015

Maroš

Smetisko na zastávke pri autobusovej stanici

Pri zastávke spojov 210, 21 a 25 na autobusovej stanici vzniklo smetisko. Kôš na zastávke je nevynesený. Je neprípustné aby sa takéto smetisko nachádzalo v hlavnom meste na najfrekventovanejšom dopravnom uzle. Fotografia je z 1.9. 2015 10:00.
04. september 2015

orel

Je to hanba....
10. september 2015

Klára

Je to hanba hlavne samotných ľudí. Mne by skutočne nikdy nenapadlo vyhodiť niečo na zem, do trávy, do kvetináča.
03. október 2015

Barbora

Poddimenzované smetné koše na zastávke Mlynské Nivy

Značný problém s vyberaním košov a s ich nedostatočnou kapacitou na vysoko frekventovanom mieste mestskej dopravy.
(ilustračna fotka spravená ráno o 8:40 v pracovný deň)
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za zdržanie. Podnet bol vyriešený a okolo AS Mlynské nivy sú dnes osadené koše v dostatočnom počte.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania