Poškodený povrch zastávky ŽST Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. septembra 2012

Na Panónskej ceste na zastávke autobusu ŽST Petržalka v smere do mesta je poškodený povrch zastávky. Poprosím opraviť, aby diera neznepríjemňovala ľuďom cestovanie a aby sa neničili vozidlá MHD.

02. október 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Vami uvedené poškodenie zástavkovej niky evidujeme, oprava bola objednaná u nášho dodávateľa a bude vykonaná netechnologickým spôsobom v závislosti od jeho kapacitných možností.

Ing. Ján Czafík, OCH, Magistrát hl. m. SR BA
22. január 2018

Martin

Aktuálny stav :-(: zlý.
22. jún 2018

Lucia

Zastávka ŽST Petržalka výtlky

Na Panónskej ceste na zastávke ŽST Petržalka (na strane Daňového úradu) sú 2 obrovské výtlky. Celú cestu vrátene časti zastávky pre autobusy robili úplne nanovo cca pred rokom.
27. február 2019

Martin Uváček

Opravené minuly rok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania