"Zrevitalizovaná" cyklotrasa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 22. septembra 2012

Na zrevitalizovanej cyklotrase medzi Prístavným mostom a Novým prístavom akosi robotníci pozabudli pretrhať burinu a neuvedomili si, že nestačí ju pozametať. Tretina plochy cyklochodníka sa tak nedá využívať. Bravóóó. Poprosím poslať na miesto niekoho rozumného s kosákom a hrablami, aby problém napravil.

27. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
revitalizáciu cyklotrasy realizovalo Hlavné mesto s finančnou podporou nadácie Poštovej banky, správcom cyklotrasy je mestská organizácia STARZ a spomínaná zeleň sa nachádza na pozemku, ktorý je vo vlastníctve a priamej správe Hlavného mesta SR Bratislavy. Z uvedeného dôvodu sme im podnet postúpili.



Tatiana Baáriová, kancelária starostu
30. september 2012

J. Zelina

Znova sa caka az burina a naletove dreviny roztrhaju asfalt a potom sa zisti, ze na tak rozsiahlu opravu nie su peniaze!
07. november 2012

R

Bol som pozriet na tomto mieste v sobotu vecer, cyklochodník bol podobne zarasteny, ako ho vidno na fotografii. Akurat trocha ta burina zvadla, kedze prichadza zima. Podnet je zatial nerieseny.
11. apríl 2020

Martin Uváček

Momentálne miesto už vyzerá inak. Podnet jeuž neaktuálny.
14. apríl 2020

Martin Uváček

Treba aktualizovať stav.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania