Vytŕčajúce tyčky z chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

sú to 4 upílené malé kovové strieborne tyčky s priemerom 1 cm pred bižuteriou tu na Panenskej 30 (presne za tým zeleným autom na fotke). A podobne nebezpečné sú podľa mňa aj upílené dopravné značky na tom istom mieste asi 1 meter a potom ešte 2 metre odtial.

09. september 2015

Odpoveď samosprávy

Kolíky sú odstránené a bola osadená nová dopravná značka namiesto starej zlomenej

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: jaroslav.achim@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania