Káble vedené vzduchom?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
jajboli 06. septembra 2015

V Bratislave sa rozmohla "móda" ťahať káble vzduchom, cez lampy verejného osvetlenia. Podľa neoverených informácií ide o rozvody Slovanetu, pričom ostatní dodávatelia musia mať káble vedené v zemi. Ide konkrétne o Botanickú ulicu pri Riviére, rovnaké káble sa ale objavili aj pri Blumentáli. Prečo nie je od investorov požadované zakáblovanie v zemi? Onedlho to tu bude vyzerať ako v Indii
http://img.cas.sk/img/12/bigArticle/2319104_india-elektrina-kable-kabel-rozvod-energia-crop.jpg?time=1439378829&hash=020421b69722ca8a2d65d80f7488177b

06. september 2015

jajboli

Oprava, ide o Karloveskú ulicu,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania