Neviditeľný prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. septembra 2012

To nedostatočné označenie prechodu pre chodcov je na križovatke ulíc Trenčianska a Ružová dolina.

26. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Opravu vodorovného dopravného značenia priechodu pre chodcov sme zaradili do harmonogramu opráv. Zároveň poprosíme o trpezlivosť pri realizacii dopravného značenia z dôvodu veľkého množstva podobných opráv v mestskej časti, keďže značenie prechodov sa môže vykonávať len do mesiaca október (aj to závisí od poveternostných podmienok).


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
05. október 2012

V. Kolpaský

Ďakujeme, že prechod je znova viditeľný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania