Diera v chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na chodníku na Vajnorskej smerom z mesta

16. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Správca po preverení situácie požiada o výspravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
23. september 2015

Matúš Čupka

Dieru sme včera ako miestni obyvatelia zaplnili.

Zabránili sme tak rozšírovaniu tejto dnes menšej dierky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania