Nelegálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

nelegalna reklama

25. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Hlavné mesto si uvedomuje tento problém, avšak nemá žiadne reálne kompetencie ho riešiť, bez chýbajúcej legislatívy a financií na odstraňovanie reklamy.

Umiestnenie reklamného zariadenia by malo podliehať schváleniu príslušného stavebného úradu. Samospráva žiaľ nemá reálne kompetencie konať v prípade, že si niekto vyvesí reklamnú plachtu do okna svojho bytu..

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
18. február 2020

orel

Dnes 18.02.2020 je nelegálna reklama stále na svojom mieste. Nie je to už na facku???? Pokuty po XY výzve nevieme dať??? mesto, mestská časť Staré Mesto získa peniaze

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania