Poškodený smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

poskodeny smetny kos

24. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o Ňom dispečing, ktorý urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
24. jún 2017

orel

prosim oznacit ako vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania