Otvorená elektrická skriňa na Americkom námestí

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
dobrý_sused 16. septembra 2015

Poprosil by som o opravu zámku, v lepšom prípade o výmenu za novú rozvodnú skriňu keďže táto má vyše 30-40 rokov. Ďakujem.

23. september 2015

Odpoveď samosprávy

skrinka je zatvorená

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: jaroslav.achim@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania