Prechádzanie cez cestu od kostola k Lidlu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Miro 21. septembra 2015

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o riešenie nasledujúceho problému. Denne ráno a popoludní po skončení omše v kostole pri dome kultúry Dúbravka dochádza ku kolíziám medzi chodcami, ktorí po omši prechádzajú od kostola k Lidlu nie v mieste prechodu pre chodcov, ale priamo (bez urážky, ako stádo, ktoré cíti vodu) cez cestu v mieste parkovania taxíkov neberúc ohľad na prechádzajúce vozidlá. Stalo sa mne, ale všimol som si aj iných vodičov, že je tam problém reagovať na chodcov. Navyše po zatrúbení Vás napriek tomu,že vychádzajú z kostola počastujú takými výrazmi, že ja by som im už rozhrešenie nedal :-) . Je otázkou času keď niekto niekoho zrazí,nešťastný bude nevinný vodič aj zrazený chodec. Riešením by bolo umiestnenie zábradlia od semafóru ku kruhovému objazdu. Vďaka,vďaka.

01. október 2015

Ľubomír Kundrát

To by chcelo rozmiestniť zábradlie po celej Dúbravke. Lokálne riešenie tohoto problému ti nepomôže, lebo chodci ťa môžu prekvapiť aj na inom mieste. Nestihneš zastaviť a vyhovoríš sa na zábradlie? Ľubo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania