Burina a konáre na Trenčianskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. septembra 2015

Na úseku od Mraziarenskej po ul. Ružová dolina rastie burina vysoká až po bradu. Taktiež sú tam na chodníku polámané konáre. A burina, ktorá je na križovatke Ružová dolina-Trenčianska bráni vodičom v riadnom výhľade.

29. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o Ňom dispečing, ktorý upozorní súkromného majiteľa, aby urobil nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. september 2015

Anonymný užívateľ

Preventívne som kvôli výhľadu tú burinu v okolí križovatky olámal a vytrhal.
19. október 2015

obcan

re Vladimir M.: Ak ste sa podujali na bohumilu cinnost, tak vdaka Vam... Za celu dobu od upravy tejto casti Magistrat nezabezpecil kosenie a docistenie. AZ 10.10.2015! po x-urgenciach...
19. október 2015

obcan

A este re odd konikacie a marketingu: Aky sukromny majitel???!!!!! Ved je to vedla verejnej mestskej komunikacie v kompetencii OCH! pokial som bol informovany z Magistratu!!! Tak prosim o konkretne a seriozen informacie.
21. október 2015

Anonymný užívateľ

Podnet vyriešený.
Konáre sú už odstránené a burina tiež.
21. október 2015

Dantes

Na Trencianskej podla podnetu konecne bol travnaty pas pri ceste pokoseny, docisteny. ALE, na rohu Ruzovej doliny a Trencianskej oproti Vyskovej budovy Rozadol je trojuholnik travnika, cca 10 m2, NEPOKOSENY. Moze mi Magistrat vysvetlit, preco je taky problem, aby zazmluvnena firma vykonala udrzbu aj tohoto maleho kuska a nenechavala to tam ako hrobecek svojej cinnosti? To iste sa tyka rohu Trencianskej a Priemyselnej na strane Rozadol... Stacilo par zaberov tej strunovej kosacky a bolo by to OK....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania