Nefunkcne osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

po rozkopavkovyvh pracach spolocnosti nevitel nefunkcne osvetlenie, spolocnost robi prace nevhodou technologiou (neriadenim podtlakom) tato technologia sa robi pri prechode cez cestu pokial idu v trase s inimi sietamy kope sa trasa rucne pre minimalizovanie poruch uz polozenim vedenia samozrejme musia mat vsetky siete vytycene co podla mojich informacii nemaju taktiez by mali dodrziavat nejake ochrane pasmo sieti co taktiez nedodrzuju

23. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 22.9.2015 bolo stretnutie zástupcov MČ Vrakuňa ( stavebný úrad a od reg.roz. a dopravy) s firmou Nevitel ,a.s. -dodávateľom stavby- vybudovanie optickej prístupovej siete na ul. Kosodrevinova. Upozornili sme na nedostatky , ktoré sú zapríčinené danou stavbou t.j. neoznačená stavba, vypadnuté dlažby, obrubníky a podobne. Zástupcovia Nevite,a.s. prislúbili ,že do 3 dní zabezpečia nápravu.
Pred realizáciou stavby mali vytýčené siete verejného osvetlenia, preto nie je možné v tomto čase jednoznačne určiť, že sa výpadok osvetlenia na Kosodrevinovej ul. zodpovedá Nevite,a.s. Požiadali sme prevádzkovateľa verejného osvetlenia fy SIEMENS o preverenie daného výpadku verejného osvetlenia.

Mgr.Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
28. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie bolo opravené.
Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.