Dlhodobo opustené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Zaslal: Peter, 23. septembra 2015

Auto je dlhodobo odstavené, na parkovisku pre internátom na Vlčom hrdle 74 a zaberá potrebné voľné miesto. Nemá platnú STK a TK skončila 03/15.

25. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo sa nachádza na komunikácii, ktorá nie je v správe mestskej časti Ružinov.
Mestská časť nerieši vozidlá, ktoré sú odstavné na súkromných pozemkoch.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania