Rozrastené kríky zasahujúce do polovice chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Marek 23. septembra 2015

Na chodniku na ul. Mlynske Nivy, cast ulice susediaca Hranicnou ul. su rozrastene kriky zasahujuce do polovice chodniku.

05. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý v krátkom čase urobia nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
04. január 2016

Marek

Kriky a stromy boli orezane.
04. september 2016

Andrej

Situacia sa opakuje. Plocha je znova zarastena do znacnej vysky burinou a naletovymi drevinami. V rohu si uz rozne zivly vyslapali chodnicek a chodia tam vykonavat potrebu a zaroven tam vznika smetisko.
07. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Dispečing preveril situáciu a urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
04. júl 2018

Martin U

Podnet neriešený. Situácia sa za posledné dva roky nezmenila. Kríky opäť zaberajú viac ako polovicu chodníka.
06. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na pozemok parc. č. 15444/4 neexistuje záznam o vlastníkoch, nie je uvedený list vlastníctva. Zodpovednosť za takéto plochy majú mestské časti.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom












Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

týmto Vás informujem, že MČ BA-Ružinov požiadala dodávateľa, aby zabezpečil rez kríkov, ktoré zasahujú do chodníka na Mlynských Nivách.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Po znovu prevereni podnetu sme nuteni zmenit zodpovednost za riesenie, kedze parc.č. E 15444 v k.ú. Nivy je v priamej správe Hl. mesta SR, oddelenie životného prostredia a mestskej zelene.
Podnet tymto odstupujeme na priame vybavenie.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
07. september 2019

Martin Uváček

Išiel som okolo a nič neriešené. kríky nikto neostrihal.
16. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dana časť je neustále zanedbaná s kopou smeti.
03. marec 2020

Michal

Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

neporiadok smeti odpad , zasluži si upratať.
03. marec 2020

Matus

moj podnet bol zavrety, lebo sa akoze riesi tu, tak len prikladam foto z mojho podnetu o druhej strane ulice, aby to nezapadlo
08. marec 2020

Michal

celá ulica je zanedbaná, špinavá. Je možné prosím zabezpečiť čistotu a poriadok? je marec 2020, lístie a ihličie tu je ešte z jesene 2019! nech sa páči fotky z celej ulice. Je to na HAMBU!
12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ospravedlňujeme sa, že podnet ostal doposiaľ nevyriešený. Podnetom zaoberáme.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2020

Martin Uváček

Časť podnetu ktorá sa týkala prerastenych kríkov je podľa mňa týmto vyriešená.
04. apríl 2020

Michal

až teraz som si všimol, že problematiku čistoty tejto ulice riešia občania 5rokov! neuveriteľné.. je to len o ľuďoch, a aj o tých ktorí tú ulicu chodia čistiť zjavne. keby som sa doma upratoval neporiadok a tváril sa že to je upratané, tak by som sa jednak ja sám pred sebou hambil a taktiež voči žene. Bola by to hamba. neviem ako pre Vás, ale pre mňa je to čo vidíte na fotkách neporiadok, lístie, prach a špina! na veľa úsekoch je aj zemina po rôznych opravách ktoré sa tu robili nedávno. Plne chápem že nedá sa všetko stihnúť a kapacita je obmedzená? ale 5 rokov na to .... kašľať...toto nie je o tom aby sa to do čista! upratalo a budete mať pokoj, skôr to vypadá že na tejto celej ulici od bajkalskej po hraničnú Vás musí, občan každý mesiac naháňať aby ste prišli upratať. vedzte že ak to nezačne byty systémová vec, tak nedostane nič iné ako pravidelné volanie a písanie mailov, kým nebude pravidelný poriadok. nič viac nechcem-e len to aby sa to pravidelne čistilo a aby to robili poriadne. vďaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania