Dlhodobo stojace auto bez TK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Julo 26. septembra 2015

Modra Opel Vectra BA 684 VT - bez platne TK - dlhobo stoji na parkovisku za domom, ulica Miletičova 46. Je tam aj skor nahlasene auto bez TK - Cerveny GOLF BL 830 EM

30. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Uvedené vozidlo bez platnej TK a EK bude postúpené na Okresný úrad Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


kancelária starostu
30. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Uvedené vozidlo bez platnej TK a EK bude postúpené na Okresný úrad Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.


kancelária starostu
20. august 2018

Lukáš Bartošovič

Opel sa aktualne nachadza zhruba tu https://goo.gl/maps/kC6KJEuG75z
29. september 2018

Lukáš Bartošovič

Tri roky a tri dni ubehli od zalozenia tohto podnetu a stalo sa co? Nic...
16. júl 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, mam taky pocit, ze sa zlozka s tymto Oplom stratila kdesi medzi MC Ruzinov a Okresnym uradom - vozidlo je nahlasene bezmala 4 roky a stale nie je vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BA684VT
okrem toho, parkuje na ploche, ktoru spravuje Magistrat hlavneho mesta, urcite by k podnetu mali co povedat aj oni https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/PJB3k
17. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. september 2019

Lukáš Bartošovič

4246 dni od vyprsania povinnej zmluvnej poistky (Kooperativa, 6534200397)
2574 (2573) dni od vyprsania emisnej (technickej) kontroly
1452 dni od nahlasenia podnetu
a predmetny Opel? stale na mieste, nevyradeny, nepovsimnuty, staby taka casova schranka...
mimochodom, za Ruzinov 11ty najstarsi stale aktivny podnet tykajuci sa vraku (pricom vsetkych riesenych podnetov tohto typu je 166, aj ked niektore su duplicitne, spiace alebo de facto vyriesene)
23. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo pôjdeme preveriť.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania