Vrak Opel Omega na Mýtnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. októbra 2012

Na Mýtnej ulici oproti komplexu Nová Mýtna dlhodobo parkuje Opel Omega bez platnej STK a TK. Platnosť skončila 12/2011. Poprosím samosprávu, aby ten vrak čo najskôr odstránila. Ďakujem.

02. november 2012

Anonym

Presne mesiac uplynul a auto aj naďalej bez jediného náznaku zmeny, oznámenia, pohybu blokuje parkovacie miesta.
12. november 2012

R

Auto je uz nastastie minulostou. Podnet je vyrieseny.
25. november 2012

kujon

Dalsi zlostny Slovak, by rad kazdemu vsetko odtiahol a znicil, a najradsej majitela natiahol na skripec, ako jeho predkov natahovali panduri! Problem treba riesit rychlo, a v prospech vsetkych stran. Uvedene vozidlo ma hodne daleko od vraku, inak sa moze stat ze aj Vase auto raz nejaky jedovaty Jozko da zosrotovat ked nebudete vediet co s nim.
11. december 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Nie každé vozidlo, ktoré má neplatnú technickú či emisnú kontrolu je možné považovať za vrak. Samospráva ani jej zložka - mestská polícia nie sú oprávnené to skúmať. Taktiež sa nedá spomínané vozidlo považovať za vrak, pretože vizuálne nejaví známky vraku, resp. starého vozidla - rozbité okná, spustené pneumatiky, korózia a podobne. Vozidlá, ktoré nemajú platnú vyššie spomínané kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (ŠPZ) sú v kompetencii Obvodného úradu pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania