Chodník, alebo parkovisko na Mýtnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. októbra 2012

Chcel by som poprosiť samosprávu, aby vyznačila na Mýtnej ulici (pri predajni VIVA servis a blízko zastávky Povraznícka) pozdĺžne parkovacie miesta, nakoľko súčasné divé parkovanie veľmi komplikuje chodcom prechod cez toto miesto podobne ako aj autobusom, ktorým do BUS-pruhu tieto zle zaparkované autá zasahujú.

02. november 2012

Anonym

Autá okrem chodcov blokujú aj autobusy v plynulom prejazde BUS-pruhom, nakoľko tieto sú nútené vyhnúť sa trčiacim autám a zaraďovať sa do normálneho pruhu, čím vznikajú kolízne situácie a hlavne v rannej dopravnej špičke sa týmto zdržiavajú vozidlá MHD.
02. november 2012

Anonym

Ako vidno, nič sa na mieste neudialo, mestská polícia nezasahuje, chodci sú stále obmedzovaní.
15. november 2012

Anonym

Chodcom zostávalo 40cm miesta na prechod. 2 prázdne odťahovky prešli okolo tohoto miesta a tvárili sa nevšímavo. Po telefonáte na linku 159 sa samozrejme nič nevyriešilo. Dokedy bude magistrát mlčať? Toto sa tam deje každý deň!!! Poprosím Vás, pošlite im túto aktualizáciu podnetu na doplnenie pôvodného podnetu a zároveň ako nakopnutie do ich pohodlných pekne povedané ritiek.
15. november 2012

Anonym

Táto fotografia z 12.11., podobne ako fotografia z 13.11. potvrdzuje to, že problém na tomto mieste je každodenný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania