Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 03. októbra 2012

Poprosím samosprávu, aby na križovatke Mýtnej a Tabakovej ulice vyznačili priechod pre chodcov. Kvôli jeho absencii v mieste divoko parkujú autá a nie je možné ich riešiť. Plus sú tu občas chodci ohrozovaní prechádzajúcimi autami. Ďakujem.

29. máj 2019

Martin U

Priechod stále chýba a autá tam veselo parkujú.
30. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme. Preto v spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.
Posnažíme sa však nájsť aj v súčasnej situácii zákonný spôsob, ako zabezpečiť údržbu tohto úseku v čo najkratšej dobe.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania