Kanalizačné vpuste Cesta na Kamzík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Milan Aujesky 30. septembra 2015

Dlhodobo nečistené kanalizačné vpuste na ulici, kde voda tečie stále (veď je to z kopca) - nezaujímajú vodárov ani kanalizácie. A ide zima, čo znamená vrstvy ľadu. Prosím o kontakt a pokyn kompetentnému subjektu.

Ďakujem, s pozdravom
Milan Aujesky

08. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Dnes som dostala písomné potvrdenie - všetky kanalizačné vpusty aj dolný zberač v požadovanej lokalite boli vyčistené.



Jana Plevová
08. október 2015

Milan Aujesky

Oceňujem rýchlosť zásahu a ďakujem.

Želám Vám pekný deň
Milan Aujesky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania