Vrak Trabantu na ulici Na Hrebienku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
dobrý_sused 02. októbra 2015

Vozidlo nemá ani spredu, ani zo zadu EČV. Poprosím o urýchlené odstránenie. Ďakujem

20. október 2015

Odpoveď samosprávy

Zmieneny autovrak bol odstraneny

Peter Svitek
inspektor pre verejny poriadok
Miestny urad -Stare mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania