Prepadajuca sa cesta na Mraziarenskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Jano, 02. októbra 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

prepadajuca sa cesta. Priehlbina sa zväčšuje, keďže tadiaľ chodia autá. Je len otázkou času kedy tam bude jama.

03. október 2015

Anonymný užívateľ

Celá táto cesta je v havarijnom stave.
Zatiaľ opravili len jeden problémový kanál, ktorý ničil na vozidlách olejové vane.
Zbytok neriešili.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/13915/prebarajuca-cesta-na-mraziarenskej-ul
19. október 2015

obcan

a promptne to MU/MC Ruzinov dali ad acta - n e r i e s e n e. Ani sa neunuvaju odpovedat obcanom na podnet... Zrejme tade zodpovedni nechodia! Kto bude hradit poskodenie???!!!!
19. október 2015

Anonymný užívateľ

Ale chodia.
Tak isto, ako panstvo z magistrátu chodí po nezmyselných a nebezpečných koľajniciach na ul. Mlynské Nivy viac ako 20 rokov!
19. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Prepad na komunikácii sme zaradili na opravu.

kancelária starostu
26. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prepad bol opravený.

kancelária starostu
01. október 2017

Anonymný užívateľ

Cesta je konečne opravená a má aj nový asfaltový povrch. :-)
01. október 2017

obcan

Povrch vozovky je urobeny, no zvysky stareho povrchu, pohadzane znacenie, nedorobene krajnice... To je ponechane komu???!! Je to uz takto vyse tyzdna!
01. október 2017

obcan

Povrch vozovky je urobeny, no zvysky stareho povrchu, pohadzane znacenie, nedorobene krajnice... To je ponechane komu???!! Je to uz takto vyse tyzdna!
04. október 2017

obcan

Kopy stareho povrchu vozovky na rohoch Mraziarenska/Klincova a Mraziarenska/Zahradnicka su ponechane po skonceni prac komu??? Uz sme MU/MC Ruzinov o tomto informovali. Cestari si odviezli iba znacky a tieto kopy tam nechali!!!!
11. október 2017

obcan

11.10.2017 stav nezmeneny, kopy neodprataneho odpau -stareho povrchu vozovky stale na mieste - zscinajuce skladky odpadkov!!!MU Ruzinov zarputilo mlci!
11. október 2017

obcan

11.10.2017 stav nezmeneny, kopy neodprataneho odpau -stareho povrchu vozovky stale na mieste - zscinajuce skladky odpadkov!!!MU Ruzinov zarputilo mlci!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.