Nelegálna reklama - Cream Bratislava

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Nacbo Ynmynona 04. októbra 2015

Po celej Bratislave su umiestnene nelegalne reklamy na Cream Bratislava. Su umiestnene hlavne na stlpoch popri cestach. Ziadam o zjednanie napravy.

05. október 2015

Jozef

...dalsia priamo na semafore na Racianskom Myte.
09. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme dispečing po preverení situácie urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
16. november 2015

Nacbo Ynmynona

Z vela miest uz reklamy pomizli ale napriklad na krizovatke Mileticova-Kosicka a pri zastavke pri trhovisku stale 2 strasia.
A zaujmalo by ma, ako mesto jedna so zadavatelmi nelegalnych reklam - ci reklamy odstranuje mesto na svoje naklady alebo ci ich odstranuje zadavatel aj s patricnou pokutou aby sa v buducnosti taketo jednanie neopakovalo.
04. september 2017

Nacbo Ynmynona

Prosím označte podnet ako Uzavretý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania