Čierne stavby a nelegálna reklama - Betónové ploty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Nacbo Ynmynona 04. októbra 2015

Po celej Bratislave su umiestnene pravdepodobne cierne stavby a zaroven nelegalne reklamy - Betonove ploty (firma Bagin 2 s.r.o.). Ziadam o zjednanie napravy.

Prikladam aj cast lokalit, kde sa vyskytuju. Zvysok zoznamu dodam na dotatocnu kontrolu, ci firma odstranila naozaj vsetky cierne stavby/nelegalne reklamy na uzemi mesta.

Krizovatka Bojnicka-Vajnorska ( 48.183074, 17.162483 )
Krizovatka Roznavska-Bojnicka ( 48.178077, 17.167419 )
Krizovatka Galvaniho-Roznavska ( 48.177293, 17.167862 )
Na rohu Magnetovej ( 48.176519, 17.156695 )

16. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Ako nás informoval správca nosiče aj bilbordy budú do mesiaca odstránené.

Oddelenie komunikácie a marketingu
16. október 2015

Karol S.

To je super. Este tak vediet aky spravca vas informoval? Ktore nosice a ktore bilboardy budu odstranene? A do akeho mesiaca a roku? Oddelenie komunikacie a marketingu by mohlo byt aj menej skupe na slovo a uvadzat konkretne skutocnosti.
08. november 2015

Nacbo Ynmynona

Tak po 16. novembri skontrolujem, ci boli tieto nelegalne bilbordy odstranene. Tymto chcem poziadat aj ostatnych navstevnikov stranky: Ak uvidite po 16.11.2015 tuto nelegalnu reklamu niekde v meste, prilozte cez aktualizaciu k tomuto podnetu jej foto, miesto, pripadne suradnice. Dakujem.
18. november 2015

Nacbo Ynmynona

Predpokladal som, ze firmu vyzvete aby odstranila vsetky svoje nelegalne nosice/ploty z celej BA. Tie 4 co som nahlasil, boli len zlomkom z toho co je v BA a aj z tych boli odstanene len 3. Preco plot na krizovatke Roznavska-Bojnicka ( 48.178077, 17.167419 ) nebol tiez odstraneny? Neviete vyzvat firmu, aby si odstranila aj ostatne ploty, ktore neboli explicitne vymenovane?
Chcem vas poziadat aj o objasnenie postupu akym samosprava v takychto pripadoch kona. Bilbordy odstranuje ich majitel, spravca cesty, mesto? Na koho naklady a odstranuju? Dakujem
18. január 2016

Nacbo Ynmynona

Vyzera to tak, ze tieto nelegalne reklamne cierne stavby nam vadia viacerym. Plot na krizovatke Roznavska-Bojnicka ( 48.178077, 17.167419 ) niekto rozbil. Ziadam kompetentnych o odstranenie tohoto smetia z chodnika a travnika.

Zaroven vas ziadam o odpovede na otazky z predoslej aktualizacie podnetu:
1. Neviete vyzvat firmu, aby si odstranila aj ostatne ploty, ktore neboli explicitne vymenovane?
2. Akym postupom v takychto pripadoch konate? Bilbordy odstranuje ich majitel, spravca cesty, mesto?
3. Na koho naklady a odstranuju?
4. Kontaktovali ste vobec v tomto smere firmu Bagin 2 s.r.o., ktorej ploty patria?

Dakujem
23. marec 2016

Nacbo Ynmynona

Z plota na krizovatke Roznavska-Bojnicka ( 48.178077, 17.167419 ) ostali na mieste uz len 2 betonove stlpy. Ziadam o ich odstranenie a odpovede na predosle otazky. Dakujem.
07. september 2016

Erika

reklama odstránená. môže administrátor označiť ako vyriešené.
18. september 2016

Nacbo Ynmynona

Podnet nie je vyrieseny. Po plote na krizovatke Roznavska-Bojnicka ( 48.178077, 17.167419 ) stale ostali stlpiky. Ziadam preto samospravu o vyjadrenie.

Zaroven samospravu ziadam o odpovede na otazky z predoslej aktualizacie podnetu:
1. Neviete vyzvat firmu, aby si odstranila aj ostatne ploty, ktore neboli explicitne vymenovane?
2. Akym postupom v takychto pripadoch konate? Bilbordy odstranuje ich majitel, spravca cesty, mesto?
3. Na koho naklady a odstranuju?
4. Kontaktovali ste vobec v tomto smere firmu Bagin 2 s.r.o., ktorej ploty patria?
Dakujem
04. február 2018

Nacbo Ynmynona

Podnet sa môže uzavrieť. 3 reklamy boli kompletne odstránené a na zvyšky štvrtej je už zadaný iný podnet aj s presnými súradnicami: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/42999/zvysky-ciernej-reklamnej-stavby-na-roznavskej

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.