Poškodene značky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Adam 09. októbra 2015

Su poskodene obe znacky aj zakaz vjazdu aj zakaz vstupu so psom a vzhladom nato ze je znacka poskodena ludia ju nedodrziavaju a chodia so psami aj na skolsky dvor a nechavaju tam deckam "darceky" a tak isto nedodrziavaju znacku zakaz vjazdu vozidlam a tym ohrozuju chodcov na chodniku.

13. október 2015

Odpoveď samosprávy

V spolupráci s vedením školy zabezpečíme opravu poškodených značiek a tiež požiadame vedenie školy, aby vyzvalo rodičov a návštevníkov školského areálu o ich rešpektovanie.

mestská časť BA-Petržalka
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodené značky boli v čase aktuálnosti opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania